Poznaj
Nas lepiej

Mazury Residence Airpark & Marina

Nad wschodnim brzegiem Jeziora Niegocin, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu bujnej i unikalnej na skalę światową przyrody, powstaje ekskluzywne osiedle, które czerpiąc wprost z natury oferuje swoim Mieszkańcom wysoki komfort życia i bezpieczeństwo.

Mazury Residence to osiedle domów jednorodzinnych o charakterze rezydencjalnym, uzupełnione o 84 domy w zabudowie szeregowej, tworzące logiczną całość dostosowaną do potrzeb i możliwości naszych Klientów, z ograniczonym dostępem osób trzecich dzięki portierni zlokalizowanej przy wjeździe na teren Osiedla.

Osiedle obejmuje obszar blisko 145 ha, od strony zachodniej na odcinku ponad 3 km graniczy z linią brzegową Jeziora Niegocin. Wyjątkowe położenie na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, naturalne zróżnicowanie ukształtowania terenu i wszechobecna bujna zieleń oraz sąsiedztwo aż dwóch jezior Jeziora Niegocin i Jeziora Grajewko gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki i możliwość podziwiania tak unikalnej i pięknej natury na co dzień.

Integralną część osiedla stanowią: marina wewnętrzna połączona kanałem z Jeziorem Niegocin, 4 piękne naturalne piaszczyste plaże, teren rekreacji o powierzchni ponad 1,3 ha, w skład którego wchodzą: plac zabaw dla dzieci, małpi gaj, siłownia na świeżym powietrzu oraz plac zabaw dla psów. Wszystko to do wyłącznej dyspozycji Mieszkańców Mazury Residence.

Prestiż osiedla podnosi bezpośrednie sąsiedztwo lądowiska dla samolotów turystycznych, czyniąc ofertę Mazury Residence Airpark & Marina niepowtarzalną w skali Europy.

Oferujemy działki budowlane o powierzchni od 1 tyś. m2 do ponad 10 tyś. m2 (zabudowane i niezabudowane), z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Niegocin, z bezpośrednim dostępem do plaż nad Jeziorem Niegocin, z bezpośrednim dostępem do lądowiska, z widokiem na panoramę Jeziora Niegocin i Jeziora Grajewko, ponadto 84 domy w zabudowie szeregowej i choć trudno spełnić oczekiwania wszystkich, sądząc po reakcji Klientów nam się chyba udało!

W ręce naszych Klientów oddajemy 6 projektów domów jednorodzinnych, zaprojektowanych wg przemyślanej i spójnej koncepcji. Przygotowane przez cenionego lokalnego projektanta mgr inż. arch. Andrzeja Jusisa projekty, to kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Są to projekty domów dla wymagających Klientów, ale i równie wymagającego mazurskiego terenu, który przez swoją niepowtarzalność i piękno postawił poprzeczkę bardzo wysoko, tym bardziej jesteśmy dumni z osiągnięcia zamierzonego celu, jakim było stworzenie projektów na miarę oczekiwań Mieszkańców Mazury Residence Airpark & Marina.